Міжнародні відносини, як професія майбутнього

Поглянемо на одну з найбільш престижних професій, крізь призму реальності.
Почни з ключових запитань до себе: «Чи я готовий(-а) взяти на себе відповідальність за свої вчинки?», «Чи готовий(-а) я доброчесно служити своїй країні?», «Чи зможу я багато часу приділяти вдосконаленню своїх знань з різних сфер життя?», «Чи готовий(-а) я багато часу приділяти вивченню історії та іноземних мов?», «Чи дійсно мені це потрібно, або ж я просто женусь за престижним званням?», «Чи готовий(-а) я стати кращим для себе та для країни?»
Вітання, якщо відповіді будуть на користь твоєму вибору.
Тож для чого потрібна ця професія і для кого?
Яскравим прикладом для цього будуть події сьогодення. Хто займається підтриманням стабільної політичної ситуації в Україні? Звісно ж, люди, які розуміються в галузях міжнародних відносин та військові. Зокрема – веденням переговорів з нашими партнерами займаються: Президент, дипломати, Міністр закордонних справ та фахівці своєї справи.
Безпековою ситуацією в Україні, крім військових, займаються люди, що добре знають право, власну історію та історію інших країн, економіку, протокол та етикет, знаються на політології та безлічі різних аспектах, з яких в цілому й складаються міжнародні відносини.
В сучасному світі немає аполітичних людей, проте лише ті, хто готовий взяти на себе відповідальність, вміють будувати комунікацію з іншими та переконувати, а також бажання вчитися та принести користь державі та суспільству в цілому, можуть почати свій шлях «міжнародника».
Переваги та недоліки.
Щодо плюсів даного напрямку:
• можливість зробити внесок в історію розвитку своєї держави;
• можливість подорожувати;
• можливість змінити світогляд суспільства;
• можливість вивчити іноземні мови;
• можливість зробити кращими чимало життів;
• можливість працювати за кордоном тощо.
До мінусів можна віднести:
• дуже насичений графік;
• життя дипломата часто піддається ризикам;
• дипломати мають працювати 24/7.
Тож якщо ти майбутній студент(-ка) та визначаєшся з обранням подальшого шляху і готовий(-а): постійно працювати над собою, виходити за межі зони комфорту та бути відданим(-ою) своїй справі, в такому випадку welcome до спільноти майбутніх лідерів країни!