Кафедра міжнародних відносин

291 МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ,
суспільні комунікації та регіональні студії

Організація навчального процесу

Освітній процес

Розклад заліків

ДИстанційне навчання

Факультет дистанційного навчання

забезпечує розвиток інфраструктури освітнього інформаційного простору Університету шляхом застосування цифрових технологій для дистанційного, онлайн  та змішаного навчання.

 

Напрями роботи:

  • Цифрова трансформація діяльності Університету
  • Розвиток  цифрових компетентностей науково-викладацького складу, студентів та персоналу
  • Дистанційне та змішане навчання
  • Запровадження цифрових інновацій
  • Науково-дослідна діяльність
  • Організаційно-технічна діяльність

Академічна доброчесність

КНУКіМ з 2017 року займається перевірками академічних робіт на ознаки плагіату в системі Unicheck. І головне в процесі перевірок «синергія машини та людини», бо звіт про перевірку без аналізу оператором з перевірки в антиплагіатній системі втрачає свою цінність. Також були розкриті та схарактеризовані основні етапи перевірки в системі Unicheck.

Особливу увагу акцентували на темі модифікацій до яких вдаються недобросовісні дослідники, а також окремо було наголошено на важливості дотримання принципів академічної доброчесності, розвитку навичок написання власних текстів, та навчанню академічному письму.

Щороку для студентів проводяться інформаційні зустрічі. Остання пройшла 13 жовтня для студентів 1-2 курсу кафедри міжнародних відносин у вигляді мінілекції з Академічної доброчесності. 

Презентація до теми “Академічна доброчесність”
Все що Ви хотіли знати про плагіат

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ Кафедри

Шаповал Максим Васильович

Заступник студентського декана по кафедрі міжнародних відносин

Полежак Ельвіра Вікторівна

Голова медіагрупи кафедри міжнародних відносин

Скринька довіри

Усі, кому небайдужа доля Університету (студент, абітурієнт, співробітник, гість), може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання та покращення діяльності нашого закладу вищої освіти. Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в університеті, про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Усі повідомлення, у тому числі анонімні, будуть вивчатися. Адміністрація університету гарантує повну конфіденційність.

Соціально-психологічний центр
Скринька довіри