Законопроєкт про НМТ розглянуть на найближчому засіданні Ради

Народні депутати після хвилі критики вирішили не зволікати з розглядом законопроєкту, яким буде визначена модель проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році.

Зокрема, на 20 січня заплановане засідання парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, за підсумками якого на розгляд парламенту буде винесений відповідний законопроєкт.

Засіданню профільного комітету передуватиме брифінг міністра освіти і науки та голови комітету ВР, на якому буде розʼяснено модель проведення НМТ.

Очікується, що НМТ буде проведений за схемою 2+1: українська мова + математика + предмет на вибір.

Також законодавці звільнять від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в цьому навчальному році.

За інформацією голови профільного комітету Сергія Бабака, законопроєкт, що регламентує особливості проведення НМТ, буде винесений на розгляд парламенту під час найближчого засідання Верховної Ради.